Работаем круглосуточно
Без выходных

Кремація чи похорон: як зробити правильний вибір?

Кремація чи похорон: як зробити правильний вибір?

Рідні та близькі покійного вибираючи форму поховання керуються особистими мотивами, останньою волею померлого та своїми матеріальними можливостями.

Особливості поховання в труні та кремації

Традиційний спосіб передбачає поміщення тіла в труну та поховання у землі. Такий спосіб віддає перевагу більшості населення планети.
Православна церква дотримується традиційного способу поховання землі.
Але мешканці великих міст через брак місця на цвинтарі все частіше вдаються до кремації.

Сучасна процедура кремування включає кілька етапів:

Після прощання труну запаюють у контейнер і опускають у спеціальну піч, де за дуже великої температури тверді та м'які тканини згоряють;

Останки подрібнюють до суміші піску;

Прах передається родичам у спеціальній урні.

Процес спалювання покійного займає до 5 годин. Чиста вага попелу – близько 4 кг. Урну з прахом захоронюють у колумбарії чи землю, поруч із могилами родичів.

Кремування не потребує окремої ділянки на цвинтарі, коштує дешевше за поховання в труні, обряд прощання можна здійснювати у будь-який час;

При організації похорону родичі найчастіше керуються останньою волею покійного. Хоч би який спосіб поховання ви вибрали, головне — світла пам'ять про покійного.

В даний час кремація стала популярною альтернативою традиційному похованню. Плюси кремації у меншій вартості, спрощенні похоронного процесу та більш економічного використання простору кладовищ.
Ще однією невід'ємною перевагою є можливість поховання праху покійного на території цвинтаря, розташованого поблизу місця проживання рідних покійного.